PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 367
ocen
6,7 10 1 109367
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

Jak widzę tą aktorkę to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ona w każdym filmie gra tak samo te same gesty, ruch, mimika twarzy, taka amerykańska Kożuchowska, gdy patrzę na Kożuchowską to ja nie wiem czy ona w tym momencie płacze czy się śmieje. Ten film nawet nie jest zaskakujący wiadomo co się wydarzy w następnej scenie, jak się skończy. 3 a i tak nie wiem czy to nie za dużo.

użytkownik usunięty
Charlie_M_

Ja na przykład nie wiedziałam do końca co będzie w następnej scenie. Uważam, że film był ciekawy i na pewno nie nudny. Dałam 9/10.

wizyta u terapeuty może ci pomoże, choć ja w to wątpię...

ocenił(a) film na 9
Charlie_M_

O nie, tutaj musze na tę wiadomosć gwałtownie zaprotestować! Kto jak kto, ale porównać Halle Berry do Kożuchowskiej to zbrodnia dokonana na aktorstwie! Amerykańska artystka jest genialna w każdej roli, potrafi się wczuć i zagrać wszytsko. Kożuchowska zapewne żadnej ambitnej roli nigdy nie dostanie.
I nieprawda, ze następna scena była przewidywalna. Skoro byłeś w stanie od początku wszytsko przewidzeć, to musisz mieć naprawdę ekstra genialny mózg albo wiedzieć od kogoś co i jak w tym filmie będzie. Mnie co chwila coś zaskakiwało, momentami wydawało się nielogiczne, a jednak wszytsko ułozyło się logicznie nielogicznie, ale w we właściwym porządku, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi.
Dostaje ode mnie 9/10
Podobmno o gustach się nie dyskutuje. Ale gdyby nie o nich, to czy wogóle mielibyśmy po co otworzyć usta?:)

Charlie_M_


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones