PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 547
ocen
6,7 10 1 109547
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

jak nazywa się piosenka gdy lecą napisy końcowe?

ocenił(a) film na 7
magnetyzm_3

Limp Bizkit - Behind blue eyes

ocenił(a) film na 8
roulettee

Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
magnetyzm_3

Jak mozna nie wiedziec?! :D:d;P

ocenił(a) film na 9
kasiulec12

...i to ten moment filmu jest boskl. Zastanawiam czy pasował tu utwór The Eagles - Hotel California...

ocenił(a) film na 8
kasiulec12

Jak widać czasami i można. :]

ocenił(a) film na 8
magnetyzm_3

Najwyraźniej : D

magnetyzm_3

Trochę brakowało mi wykonania The Who... Ale co ten cover w sumie do najgorszych nie należał...

ocenił(a) film na 9
magnetyzm_3

jakim trzeba być ubogim żeby nie wiedzieć czyj to kawałek ....

ocenił(a) film na 8
najlepiej90

Ubogim? Nie każdy musi wszystko znać, mądralo. :)

ocenił(a) film na 9
magnetyzm_3

wszystko ? to jest, a przynajmniej był bardzo popularny kawałek pare dobrych lat temu, nie trzeba było wtedy nawet interesować się rockiem ani go słuchać, żeby to znać.

ocenił(a) film na 8
najlepiej90

Właśnie się nie interesowałam, więc nawet nigdy nie zwracałam uwagi na to kto jest wykonawcą. Teraz mi się podoba, więc spytałam. Widzisz w tym coś złego?

najlepiej90

a jak trzeba być ubogim, żeby nie rozumieć że ktoś się nie interesuje tym czy tamtym ?
że ktoś nie ogląda papki w telewizji,nie czyta propagandowej papki w gazetach...
albo że ktoś czego zwyczajnie nie wie... trzeba być ubogim w ogóle żeby tak myśleć, czy nie ?
przecież to nie zbrodnia... żeby zaraz tak od inteligencji odsądzać ?
ja na przykład ten kawałek gdzieś słyszałem ale za cholerę nie wiedziałem (do teraz) kto jest jego autorem.
najlepiej to daj na luz.

ocenił(a) film na 9
fuall

wyolbrzymiasz problem

najlepiej90

to Ty chlapiesz ozorem, bezmyślnie obrażając nieznajomych

ocenił(a) film na 9
fuall

po pierwsze nie wiem dlaczego nazwałeś moje wypowiedzi "zbrodnią", ja się tylko zdziwiłem, że ktoś tego nie zna. masz tendencje do przesadzania. dane statystyczne pokazują, że wybrana grupa słuchaczy odtwarza ten kawałek najczęściej spośród wszystkich tego zespołu (źródło: lastfm.pl/music/Limp+Bizkit )

po drugie ja nikogo nie obraziłem, stwierdziłem jedynie fakt. twierdzisz, że "żeby zaraz tak od inteligencji odsądzać" - nic takiego nie padło z mojej strony, można jedynie wysnuć tezę, że ktoś jest nieosłuchany, ale to też dalekie. tak więc ponownie znaczna egzageracja z twojej strony. jak na razie to ty mnie obrażasz twierdząc, że "chlapię ozorem", a tymczasem twój post o papce kompletnie nic nie wnosi do tematu. także, podsumowując to radzę mieć więcej zimnej krwi, czytać to co jest napisane, a nie układać sobie w głowie jakieś obrazki których nie ma.

najlepiej90

egzageracja sracja. jakbyś w pierwszym poście ważył słowa, to byś się teraz nie tłumaczył.
i nie nazwałem twoich wypowiedzi zbrodnią, radzę czytać to co jest napisane.
cyt:" jakim trzeba być ubogim żeby nie wiedzieć czyj to kawałek ..""
chlapnąłeś i się teraz wijesz. ale głupio się przyznać więc odwracasz kota ogonem.

ocenił(a) film na 9
fuall

ty w ogóle pamiętasz co wcześniej napisałeś ?

ocenił(a) film na 9
fuall

a zresztą to skończ już trolować balasie. wróć do gimnazjum, ukończ je, podejmij jakąś szkołe to wtedy porozmawiamy na poziomie. skończ pie.dolić i czepiać się słów bo to nie ma sensu.

oceniłeś dwa filmy po to żeby były, a zajmujesz się trolowaniem na filmwebie. chlapiesz jęzorem i spamujesz, udajesz mądrzejszego niż jesteś. prawdopodobnie rodzicie ci przykręcali zabawki do podłogi w dzieciństwie dlatego teraz czujesz się niedowartościowany i pie.dolisz od rzeczy.

najlepiej90

Niestety, ale wyszydzanie czyjejś niewiedzy w określonym gatunku muzycznym (gatunku dość specyficznym, chciało by się powiedzieć młodzieżowym ) jest ignorancją i jeśli ktokolwiek tutaj trolluje, to jesteś właśnie Ty- troszkę pokory !!!

najlepiej90

ała XD . ale wiem że stać cię na więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones