PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 547
ocen
6,7 10 1 109547
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

Najgorszy cover w historii muzyki.

ocenił(a) film na 7
niezbedny

Limp Bizkit zrobiło całkiem dobry cover. Faktycznie źle dla The Who, że po wpisaniu tytułu piosenki na pierwszym miejscu jest Limp Bizkit ale całkiem nieźle im wyszedł. Faktem jest też to, że cover Limp Bizkit jest bardziej znany niż oryginał. Mnie się podobają obie wersje.

ocenił(a) film na 8
niezbedny

Naprawdę serce się kraja, widząc takie komentarze. Film to nie tylko soundtrack (czy, w Twoim przypadku, jedna piosenka w creditsach), ale również fabuła, obsada, zdjęcia, montaż, reżyseria itd. Jeśli oceniasz cały film na 1 tylko z tego powodu, że nie podobał Ci się cover klasyka (a z tego, co piszesz, na to wygląda), to serio - skończ z oglądaniem filmów, bo to chyba nie jest Twój konik.

niezbedny

Jak można dać najniższą ocenę dla filmu z powodu piosenki końcowej? Taka ocena jest nic nie warta i zakłamuje ocenę filmu, także autorowi posta życzę trochę więcej rozumu :/

ocenił(a) film na 1
ptopmark

Jeśli producent dopuścił taką piosenkę do filmu, to boję się pomyśleć jaki scenariusz zaakceptował

niezbedny

Dziwaczny tok rozumowania - proponuję obejrzeć film jeszcze raz i wyłączyć przed napisami końcowymi. U mnie piosenka na napisach nigdy nie ma nawet najmniejszego wpływu na ocenę końcową, ponieważ napisy końcowe to już nie film.

ocenił(a) film na 1
ptopmark

Jeszcze raz? Ja tego filmu nawet nie oglądałem

ocenił(a) film na 8
niezbedny

Smutne...

niezbedny

Trollek

ocenił(a) film na 8
niezbedny

Jak można oceniać film bez uprzedniego obejrzenia?????!!! Szczyt ignorancji

ocenił(a) film na 6
wiolis1

Arogancji.

ocenił(a) film na 8
niezbedny

No to twoja jedynka jest nic warta, skoro nawet go nie obejrzałeś, typowy troll.

ocenił(a) film na 6
reylina

Dokładnie. A nawet jeśli nie jest trollem, to danie jedynki filmowi tylko za końcową piosenkę jest co najmniej dziecięce.

Mały edit: Jednak troll, czytałem oceny gier i filmów na jego profilu :P

ocenił(a) film na 6
niezbedny

To oznacza że jesteś niezwykle infantylny jeśli chodzi o działalność w sieci. I to bardzo smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones