PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 487
ocen
6,7 10 1 109487
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

Kurcze zapomniałam, ze to wczoraj było....Trudno, w necie sobie obejże...Z opinni wynika że
superowy jest ten film...

AnakondaXXXXXXXXXX

Film świetny. Niestety, takich się już nie robi.

ocenił(a) film na 7
AnakondaXXXXXXXXXX

Nie no , bez przesady - po prostu dobry . Do ideału sporo mu brakuje , ale temat ciekawy i dość sprawnie "pociągnięty" , choć powiela błędy innych , podobnych jemu filmów .

ocenił(a) film na 8
Walsh75

film mnie sie osobiscie bardzo podobał (może mniej rozwiązanie "zagadki") ale mam pytanie jakie znasz inne jemu podobne filmy? lubie te klimaty a ciążko na nie trafić

ocenił(a) film na 7
szpileczka1

Jak rozumiem , ma to być taki thriller psychologiczny ? Są i mocno zakręcone jak "Obłęd" , choć to raczej dramat a nie thriller . "Podziemny krąg" - tu z kolei zaskoczenie na końcu filmu gwarantowane :) . "Wyspa Tajemnic" Scorsese też bardzo dobry . Traumatyczny ale przepiękny "Czarny łabędź" i wcale nie musi się być sympatykiem baletu :) . Trzymający w napięciu "Kod nieśmiertelności" , choć zakończenie typowo hollywoodzkie ale gorąco polecam . "Stay" czyli ZOSTAŃ ale tu nie jestem pewny czy Ci się spodoba , powiedzmy pół na pół wśród zwolenników tego typu filmów . A na koniec , jeśli chcesz coś naprawdę wbijającego w fotel z thrillerów psychologicznych to proponuję "Pułapka" z 2005 roku - bardzo kontrowersyjny i naprawdę mocny :) Pozdrawiam i jak coś to polecam się na przyszłość :)

ocenił(a) film na 8
Walsh75

piekne dzieki za odpowiedz :)wszystkie filmy ktore wymieniles juz oglądałam poza "stay" (który musze zobaczyc) i "czarnym łabędziem".Tylko są to thillery psychologiczne bardziej psychologiczne:) i przyznam że bardzo bardzo dobre zwłaszcza "fight club" ale wtedy myslałam o czymś takim ligtowym jak własnie gothika nad którym nie trzeba za dużo sie namyślec:)
czasami trzeba sie zresetowac:)
ale naprawde bardzo dziekuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones