filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amanda
2003
http://www.filmweb.no/filmfestivalen/
Norweski Międzynarodowy Festiwal Filmowy
Data wręczenia nagród:
22 sierpnia
Amanda
Najlepszy kinowy film norweski
wygrane
Historie kuchenne
(2003)
Bent Hamer
nominacje
Jonny Vang
(2003)
Jens Lien
Mroczny las
(2003)
Pål Øie
Najlepszy film dla dzieci i młodzieży
wygrane
Wilcze lato
(2003)
Peder Norlund
Nastolatka stara się uchronić rodzinę wilków przed bezlitosnymi myśliwymi.
nominacje
Disa flytter til Japan
(2003)
Benedicte Orvung
Najlepsza aktorka
wygrane
[Lena Endre]
Lena Endre
jako Sara w filmie
Wesela i pogrzeby
(2002)
nominacje
Gitte Rio Jørgensen
Otoczeni niebem
(2002)
Jorunn Kjellsby
Sejer - Djevelen holder lyset
(2002)
Najlepszy aktor
wygrane
[Aksel Hennie]
Aksel Hennie
jako Jonny Vang w filmie
Jonny Vang
(2003)
nominacje
Kristoffer Joner
Mroczny las
(2003)
Eirik Junge Eliassen
Svidd neger
(2003)
Najlepszy debiutant skandynawski
wygrane
Rekonstrukcja
(2003)
Christoffer Boe
Młody fotograf porzuca partnerkę, by móc związać się z inną kobietą, którą jest od jakiegoś czasu zafascynowany.
nominacje
Kumple
(2003)
Morten Tyldum
Niewidzialna Elina
(2002)
Klaus Härö
Noi Albinoi
(2003)
Dagur Kári
Sport ekstremalny
(2003)
Johanna Vuoksenmaa
Najlepszy dramat telewizyjny
wygrane
Fox Grønland
(2001)
Lars Berg
nominacje
Brigaden
(2002)
Berit Nesheim
Sejer - Djevelen holder lyset
(2002)
Eva Isaksen
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Wszystko w jednym
(2003)
Torbjørn Skårild
Najlepszy kinowy film zagraniczny
wygrane
Godziny
(2002)
Stephen Daldry
Virginia Woolf zaczyna pisać "Panią Dalloway", która kilka dekad później zmienia życie dwóch innych kobiet: Laury i Clarissy.
nominacje
Chicago
(2002)
Rob Marshall
Harry Potter i Komnata Tajemnic
(2002)
Chris Columbus
Policjanci
(2003)
Josef Fares
Władca Pierścieni: Dwie wieże
(2002)
Peter Jackson
Wyróżnieni w roku 2003
Jonny Vang
(
1/2
)
Godziny
(
1/1
)
Wesela i pogrzeby
(
1/1
)
Historie kuchenne
(
1/1
)
Rekonstrukcja
(
1/1
)
Wilcze lato
(
1/1
)
Wszystko w jednym
(
1/1
)
Fox Grønland
(
1/1
)
Sejer - Djevelen holder lyset
(
0/2
)
Mroczny las
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.